Jolly Tur'da Bonus'lulara 100 TL Bonus!

  • 7 Temmuz 2017, Cuma günü eklendi
  • 423 defa incelendi
  • google ara
olly Tur'da 2000 TL ve üzeri harcamanıza 100 TL bonus! 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Jolly Tur acentelerinden, www.jollytur.com'dan ve Jolly Tur Çağrı Merkezi'nden Bonus'la tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 2000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Bonus Hediye...

Kampanya Detayı:

Kampanya 01-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Jolly Tur acentelerinden, www.jollytur.com'dan ve Jolly Tur Çağrı Merkezi'nden Bonus'la tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 2000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya, yurt içi oteller, Kıbrıs otelleri, yurt içi kültür turları, yurt dışı oteller, yurt dışı turlar ve gemi turları satın alımlarında geçerlidir.
Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonus 03 Ağustos 2017 tarihinde yüklenecek olup 13 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir
Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus, Paracard, Bonus business,sanal kartlar,Denizbank bonus,TEB bonus,Şekerbank bonus,ING bonus,Türkiye Finans bonus ,Abank bonus,PTT bonus ICBC bonus,Finansbankbonus kartları dahildir.
Kampanyaya American Expres ,Miles and Smiles kredi kartları, ,Burgan Bank bonus ,Denizbank-TEB-Şekerbank-ING-Burgan bank bonus ticari kartları dahil değildir
Bonus Flexi ,Flexi, Bonus Genç card'lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET JOLLYTUR yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir. Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 4,99 TL dir. Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.
Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Jolly Tur'da Bonus'lulara 100 TL Bonus!

Jolly Tur'da Bonus'lulara 100 TL Bonus! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer Haberler

Diğer haberler: ,

© Copyright 2019