Vodafone, Nokia Akıllı Telefon Kampanyası

  • 7 Temmuz 2017, Cuma günü eklendi
  • 496 defa incelendi
  • google ara
En yeni Nokia Akıllı telefonlar sadece Vodafone'da Tarifenizin avantajlarını kaybetmeden ayda 45 TL'den başlayan taksitlerle yepyeni Nokia akıllı telefonlar operatörler arasında sadece Vodafone'da.

Akıl Küpü Tarifeler

Kamu Akıl Küpü Tarifeler

Faturalı Esnek Tarifeler

Red Tarifeleri

Nokia 3

50 TL

Nokia 5

65 TL

Nokia 6

75 TL

 


Kampanya Detayı:

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve bireysel aboneler için geçerlidir.
Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 cihazları operatörler arasında 3 ay boyunca sadece Vodafone’da satılacaktır.
Kampanya kapsamında 24 ay süresince Akıl Küpü (S,M,L,XL) Duran Akıl Küpü (S,M,L,XL) Kamululara Özel Akıl Küpü (3GB, 5GB) Faturalı Esnek (Mini Midi Maksi Ekstra) Red (5,7,10,15,20, Elite) tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir tarife ve her bir cihaz için aylık ek ödemeler karşılığında kampanya kapsamında sunulan telefonların sahibi olabileceklerdir.
Numara taşıma ile veya faturasızdan Vodafone Faturalıya geçen aboneler için aylık ek ödemeler 5’er TL indirimli olacaktır.
4.5G teknolojisi, IMT-Advanced teknolojisidir ve uyumlu SIM kartlarla ve cihazlarla faydalanılabilir. Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde BTK tarafından belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapabilir.
Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.
Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan” uygulaması bulunmaktadır:
Limit Puan Uygulaması kapsamında müşterilerin TCKN ile kayıtlı tüm hatlarındaki abonelik yaşı, kullanım ve ödeme alışkanlıkları, fatura tutarları üzerinden değerlendirilerek ödeme tipine göre bir limit puan belirlenir. Müşterinin seçtiği cihaza sahip olması için müşteriye ait limit puanının, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Limit puanının kampanya kapsamında seçtiği cihaz için yeterli olmaması halinde, abonenin Findex sorgulama verileri baz alınarak yeniden hesaplanacak olan Vodafone Limit puanı, seçtiği cihaz için puan yeterli ise kampanyadan faydalanabilir.
İlk Defa Akıllı Telefon sahibi olacak olanlara özel kampanya kapsamında abonelerin aşağıdaki koşulları sağlaması gerekmektedir:
Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. 
Ancak abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: 4.5G Red M tarifesindeki aboneler 4.5G Red L ve 4.5G Red Elite tarifelerine;4.5G Red XS tarifesindeki aboneler 4.5G Red S, 4.5G Red M, 4.5G Red L ve 4.5G Red Elite tarifelerine; 4.5G Red S tarifesindeki aboneler 4.5G Red M, 4.5G Red L ve 4.5G Red Elite tarifelerine; 4.5G Red L tarifesindeki aboneler 4.5G Red Elite tarifesine), tarife paketi değişimleri sırasında hiçbir surette Kampanya’ya girişte seçtiğim tarifeden daha düşük bedelli bir tarife paketine geçiş yapamayacağımı (Kamululara Özel Akıl Küpü 3GB tarifesindeki aboneler Kamululara Özel Akıl Küpü 5GB; Kamululara Özel Akıl Küpü 5GB tarifesindeki aboneler Kamululara Özel Akıl Küpü 3GB tarifesine, Faturalı Esnek S / Faturalı Esnek M / Faturalı Esnek L tarifelerindeki aboneler Faturalı Esnek S / Faturalı Esnek M / Faturalı Esnek L tarfielerine, Akıl Küpü Small / Duran Akıl Küpü Small, Akıl Küpü Medium / Duran Akıl Küpü Medium, Akıl Küpü Large / Duran Akıl Küpü Large tarifelerindeki aboneler Akıl Küpü Small / Duran Akıl Küpü Small, Akıl Küpü Medium / Duran Akıl Küpü Medium, Akıl Küpü Large / Duran Akıl Küpü Large geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi otomatik olarak açılacaktır.
Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. Satın alınan içerikler ayrıca ücretlendirilir.
Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
Bir abone bir GSM numarası ile kampanyadan sadece bir kere faydalanabilecektir.
Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 farklı abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
Yeni bir cihaz kampanyasına girmek isteyen abone son 2 ay içerisinde kendi isteği ile herhangi bir cihaz kampanyadan çıkış yapmış ise, çıkış yaptığı kampanyanın cezasını ödemeden yeni cihaz kampanyasına giriş yapamayacaktır.
Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir. 
Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

Vodafone, Nokia Akıllı Telefon Kampanyası

Vodafone, Nokia Akıllı Telefon Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer Haberler

Diğer haberler: ,

© Copyright 2019