Forever New'da World'e Özel 20 TL Worldpuan!

  • 11 Temmuz 2017, Salı günü eklendi
  • 462 defa incelendi
  • google ara
8 Temmuz 2017 - 8 Ağustos 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan'a özel Forever New'da 200 TL üzeri alışverişlere 20 TL Worldpuan!

Kampanya Detayı:

Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 08 Temmuz 2017 - 08 Ağustos 2017 tarihleri arasında Forever New mağazalarından tek seferde yapılacak tek çekim veya taksitli 200 TL ve üzeri işlemlerde 20 TL Worldpuan kazanılmaktadır. 
Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, Ticari kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
Puan kampanyasından bir müşteri en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. 
Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 17 Ağustos 2017 tarihine kadar yüklenecektir. 
Puanların son kullanım tarihi 28 Ağustos 2017’dir. 
Yapı Kredi ve RETAİL TWO MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Forever New'da World'e Özel 20 TL Worldpuan! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer Haberler

Diğer haberler: ,

© Copyright 2019