Visa ile Beymen.com'da Ekstra %20 İndirim Fırsatı!

  • 11 Temmuz 2017, Salı günü eklendi
  • 435 defa incelendi
  • google ara
10-13 Temmuz 2017 tarihleri arasında Visa ile Beymen.com ve Beymen mobil uygulamasında yapacağınız 2017 İlkbahar/Yaz sezonu alışverişlerinizde %50'ye varan indirime ek olarak %20 indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

Bu kampanya, “Beymen Mağazacılık A.Ş.” (“Beymen”) tarafından düzenlenmektedir. Türkiye’de ihraç edilmiş Visa logolu Bireysel ve Ticari Kartlar bu Kampanyada geçerli olup, banka kartları kampanyaya dahil değildir. 
10 -13 Temmuz 2017 tarihinde geçerli olan kampanya kapsamında, Visa kredi kartları ile beymen.com ve beymen mobil uygulamasından yapılacak 2017 İlkbahar / Yaz sezonu hazır giyim alışverişlerinde %50’ye varan indirime ek olarak %20 indirim uygulanacaktır. 
beymen.com ve Beymen mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde indirimden faydalanabilmek için VISA50 kupon kodunun girilmesi ve ödemenin Visa kredi kartları ile yapılması zorunludur. 
Konsinye, kozmetik ve indirim yasaklı ürünler kampanyaya dahil değildir. 
Kampanya başka promosyon, kampanya veya indirimlerle birleştirilemez. 
Kampanya sadece kart sahibi için geçerlidir. 
Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir. 
Kampanyayı düzenleyen kuruluş, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Böyle bir durumda yeni koşullar www.beymen.com ve visa.com.tr'de duyurulacaktır. 
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. 
Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Beymen ve VISA kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. 
Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

Visa ile Beymen.com'da Ekstra %20 İndirim Fırsatı!

Visa ile Beymen.com'da Ekstra %20 İndirim Fırsatı! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer Haberler

Diğer haberler: ,

© Copyright 2019