Gusto'da World'e Özel 25 TL Worldpuan!

  • 11 Temmuz 2017, Salı günü eklendi
  • 626 defa incelendi
  • google ara
5 Temmuz - 5 Ağustos 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan'a özel Gusto'da yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL Worldpuan!

Kampanya Detayı:

Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 5 Temmuz 2017 - 5 Ağustos 2017 tarihleri arasında Gusto mağazalarından tek seferde yapılacak tek çekim veya taksitli 250 TL ve üzeri işlemlerde 25 TL Worldpuan kazanılmaktadır. 
Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, Ticari kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Puan kampanyasından bir müşteri en fazla 1 kez puan kazanabilir. 
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android işletim sistemli cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. 
Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 17 Ağustos 2017 tarihine kadar yüklenecektir. 
Puanların son kullanım tarihi 28 Ağustos 2017’dir. Yapı Kredi ve Gusto tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Gusto'da World'e Özel 25 TL Worldpuan! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer Haberler

Diğer haberler: ,

© Copyright 2019